KİM DOST…? KİM DÜŞMAN…? « Balıkesir Son Dakika – Balıkesir24SAAT

23 Eylül 2021 - 21:30

KİM DOST…? KİM DÜŞMAN…?

KİM DOST…? KİM DÜŞMAN…?
Son Güncelleme :

10 Ekim 2019 - 23:11

Hani herkes hemfikir olarak en büyük düşman ABD ve onun başı Trump diyor ya.. Keşke öyle olsa. Tabii ki düşman. Onda hepimiz hemfikiriz, ancak o açık düşman. Yani herkesin bildiği düşman.
Düşmanı bilirsen zaten fazla sorun yoktur. Ona göre tedbirini alırsın, hazırlığını ona göre yaparsın.
Bir de gerçek düşman vardır. Onun düşmanlığından da kimsenin şüphesi yoktur. Mesela Yunanistan. Komşu olmamıza rağmen biz onu hep düşman biliriz, tedbirimizi ona göre alırız. Çünkü tarihimize bakmak yeterlidir.
Birde gerçek dostlarımız vardır… Mesela ilk akla gelen Pakistan’dır. Her şartta her durumda hep yanımızdadır. Adeta ikinci Türkiye’dir. O konuda da sıkıntı yok…
Gelelim şimdi dost bildiklerimize… İşte gerçek tehlike onlardadır. Bunlarda kendi aralarında ikiye ayrılır. Hristiyan düşmanlar, Müslüman düşmanlar. Mesela dost bildiğimiz, bu güne kadar savaşmadığımız bir ülke var. Hristiyan bir ülke…Kim mi? İNGİLTERE. Evet, evet en büyük düşman kayıtsız şartsız İngiltere’dir. Başımıza gelen bütün musibetlerin arkasında İngilizler vardır.
Tarih boyunca Osmanlıya, Türklere ve İslamiyet’e en büyük düşmanlığı İngilizler yapmıştır. İngilizlerin bu düşmanlığının temelinde Yahudiler vardır. İngiltere’de bir İngiliz, hayatı boyunca 3 defa isim değiştirir. Yahudiler isim değiştirerek İngiltere’nin bütün kadrolarına sızdılar. (Paralel yapı gibi) İkinci Dünya Savaşına kadar İngiltere süper güç idi. Yahudiler İngiltere’yi kullandılar.
İkinci Dünya Savaşından sonra “üzerinde güneş batmayan İngiltere”, “güneş girmeyen ülke” oldu. Demek ki İngiltere’ye kullanan perde arkasında gerçek düşman ise İsrail, yani Yahudilerdir.
İnsanlık tarihinde sürgünler, katliamlar, darbeler, feryat ve figanlar, dökülen kanlar, akan gözyaşları, sönmeyen bir ateş, durmayan fitne, entrika, fesat ve ihtilal göçler ve soykırımların hepsi İbranilerin, İsrail oğullarının, İsrail’in, İsrail lobilerinin ve Siyonizm’in eseridir.
O halde adını koyalım. İngiltere ve onun ardındaki İsrail bizim gerçek düşmanımız, üstelik dost gibi görünen gizli düşmanımızdır. Bu durum geçmişte de böyleydi, şimdide böyle gelecekte de durum değişmeyecektir.
Buraya kadar çokta anormal bir durum yok. ABD, İngiltere, İsrail düşman. Ama sonuçta bu ülkeler Hristiyan yani Yani İslam karşıtı. Yazının başında bahsettiğim düşmanları ikiye ayırdım. Hristiyan düşmanlar, Müslüman düşmanlar. İşte bizi en çok üzen Müslüman düşmanlardır. Kim geliyor onların başında. Suudi Arabistan ve Filistin Şaşırdınız değil mi? Hiç şaşırmayın. Çünkü bunun nedeni aslında bu ülkelerin arakasında yine İsrail daha doğrusu Yahudiler vardır. Gerçek Müslüman hiç, en az on asırdır Müslüman Türklere düşman olur mu? Maalesef ister ister kabul etmeyin Bizi her zaman arkadan vuran bu iki ülkedir.
Bakın Barış Pınarı harekatını ilk kınayan ülkeler Filistin ve Suudilerdir. Bakın Güney Kıbrıs’ta petrol aramamıza en büyük kötülük kimden gelmekte ve kim kimle işbirliği yapmaktadır. Biz hala Filistinliler için ağlamaya devam edelim. Sonuç olarak, “İngiltere artık dostumuz” diyenlere duyurulur, Barış Pınarı Harekatı’nı engellemek için BM’ye ilk onlar koştu. Amerika sadece zabıtadır, asıl Türk düşmanı İngiltere ve İsrail’dir. Gizli Düşmanlarımız ise Suudiler ve Filistinlilerdir. Yani Arap ülkeleridir.
Sonuç olarak. Türk’ün dostu yoktur, dost bildikleri vardır.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.