KARESİ CİMNASTİKLE ŞENLENDİ « Balıkesir Son Dakika – Balıkesir24SAAT

27 Mart 2021 - 21:53

KARESİ CİMNASTİKLE ŞENLENDİ

KARESİ CİMNASTİKLE ŞENLENDİ
Son Güncelleme :

23 Ocak 2019 - 14:30

Sporun bir çok dalına ev sahipliği yapan  Karesi İlçesi, bu kez de Cimnastik Şenliği ile sporseverlerin karşısına çıktı. Karesi Kaymakamlığı, Karesi Belediyesi ve Gençlik ve Spor Karesi İlçe Müdürlüğünün ortak çalışmaları ile gerçekleştirilen şenlik çeşitli illerden 10 kulüp ve 208 küçük sporcunun katılımıyla Alparslan Türkeş Karesi Spor Salonu’nda yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, sporun, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişmelerinde öneminin her geçen gün arttığına dikkat çekip, organizasyon da emeği geçenlere ve destek verenlere teşekkür ettiler.

Balıkesir Cimnastik Kulübü ile Akhisar, Altınova, Atakent Elit, Bizimkent, Söke, Gymkids, Ilgaz, Manisa ve Teknik Gelişim cimnastik ve spor kulüplerininkatıldığı şenlikte minik cimnastikçiler birbirinden zor hareketleri başarıyla yaparken, tribünleri dolduran veliler de  heyecanla gösterileri izledi.

Sonuçlar şöyle:

Minik B Kızlar Takım

1. GYMKIDS- AYDIN
2. BİZİMKENT CSK- İSTANBUL
3. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
4. ILGAZ SK- MANİSA
Minik B Kızlar Bireysel
1. Ece Samanlı- Gymkids_Aydın
2. Ela Karınca- Söke Doğa SK_Aydın
3. Meriç Meminoğlu- Atakent Elit CK_ İstanbul
4. Duru Lal Yılmaz- Ilgaz SK_ Manisa
Minik B Erkekler Takım
1. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
2. BİZİMKENT CSK- İSTANBUL
3. BİZİMKENT CSK- İSTANBUL
4. ALTINOVA SK- BALIKESİR
Minik B Erkekler Bireysel
1. Emre Bozkurt- Bizimkent CSK- İstanbul
2. Yağız Türkkan- Balıkesir CK- Balıkesir
3. Ege Cemil Dikenli- Atakent Elit CK- İstanbul
4. Mehmet Nihat Aktaş- Atakent Elit CK- İstanbul
Minik A Kızlar Takım
1. GYMKIDS- AYDIN
2. BALIKESİR CK- BALIKESİR
3. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
4. BİZİMKENT CSK- İSTANBUL
Minik A Kızlar Bireysel
1. Elif Gülçakır- Atakent Elit CK- İstanbul
2. Ülkü Atmaca- Gymkids- Aydın
3. Eslem Yaşar- Balıkesir CK- Balıkesir
4. Didem Bor- Gymkids- Aydın
Minik A Erkekler Takım
1. BİZİMKENT CSK İSTANBUL
2. TEKNİK GELİŞİM SK İSTANBUL
3. ILGAZ SK MANİSA
4. ALTINOVA SK BALIKESİR
Minik A Erkekler Bireysel
1. Rüzgar Yeşilyurt BİZİMKENT CSK İSTANBUL
2. Poyraz Kartopu TEKNİK GELİŞİM SK İSTANBUL
3. Barış Dilek TEKNİK GELİŞİM SK İSTANBUL
4. Aras Keskin  BİZİMKENT CSK İSTANBUL
Küçük Erkekler Bireysel
1. Ali Efe Özev DOĞA SÖKE SK AYDIN
Küçük Kızlar Takım
1. SÖKE DOĞA SK. AYDIN
2. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
3. BİZİMKENT CSK İSTANBUL
4. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL

 

Küçük Kızlar Bireysel
1. Doğa Dağdelen SÖKE DOĞA SK. AYDIN
2. Su Çambel BİZİMKENT CSK İSTANBUL
3. Ece Yalçın BİZİMKENT CSK İSTANBUL
4. Yağmur Dabanoğlu  SÖKE DOĞA SK. AYDIN
Yıldız Kızlar Takım
1. ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
2. ILGAZ SK MANİSA
3. ILGAZ SK MANİSA
Yıldız Kızlar Bireysel
1. Elif Gökçe Aktuğ- ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
2. Rabia Aktaş  ILGAZ SK MANİSA
3.Maral Coşkun ATAKENT ELİT CK- İSTANBUL
4. Burcu Yavaş ILGAZ SK MANİSA

(balikesir24saat)

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.